Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Гуртожитки для переселенців на Львівщині: де та які роботи проведуть
19 Серпня, 16:28
logo-black

Гуртожитки для переселенців на Львівщині: де та які роботи проведуть

Львівська ОВА внесла зміни до Програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області. Серед напрямів програми –  відновлення та модернізація об’єктів для розміщення внутрішньо переміщених осіб. LMN проаналізувала, які роботи планують провести на об’єктах та скільки осіб там зможуть розмістити опісля.  

У Стебницькому професійному ліцеї зможуть розмістити 50 переселенців. Тут для цього відремонтують інженерні мережі, дах, внутрішнє оздоблення, змінять вікна та підлоги. 

Також планують провести капітальний ремонт у Вищому професійному училищі № 8 Стрия. Тут замінять покрівлю та вікна. Після ремонту зможуть приймати 175 людей. 

У Новороздільському політехнічному фаховому коледжі планують відремонтувати 4 поверх гуртожитку. У ньому зможуть мешкати 200 переселенців. 

У Художньому професійно-технічному училищі ім. Й.П.Станька в смт.Івано-Франкове планують відремонтувати підлогу, дах, внутрішнє оздоблення та прорізи. Після ремонту тут зможуть мешкати 90 переселенців. 

У Стрию планують капітально відремонтувати гуртожитки Вищих професійних училищ № 8 та №35. 

У Червоноградському гірничо-економічному фаховому коледжі планують відремонтувати 3 та 4 поверхи гуртожитку. Тут зможуть прийняти 150 осіб. 

Найбільше переселенців, 300 осіб, зможе прийняти Погірцівське вище професійне училище. Тут проведуть капітальний ремонт приміщень. 

У Нижанковицькому професійному ліцеї проведуть капітальний ремонт даху та приміщень.  В гуртожитку Олеського професійного ліцею зможуть оселитись 100 людей. Тут проведуть поточний ремонт приміщень. 

У Роздільському дитячому будинку-інтернаті зможуть жити 20 осіб. Тут проведуть реконструкцію даху та системи водного опалення.

Також проведуть капітальний ремонт покрівлі даху спального корпусу Журавненського будинку підтриманого проживання психоневрологічного типу.

У Грушківському психоневрологічному інтернаті проведуть реконструкцію житлових корпусів №2 та 3. Тут зможуть мешкати 59 осіб. 

За рахунок фінансової допомоги від Малопольського воєводства Республіки Польща працюють над відновленням трьох об’єктів. Після реконструкції гуртожитку на вул.А.Мельника, 4а в м.Стебнику Львівської області тут зможуть мешкати 150 осіб. 

В Угнівському аграрно-будівельному ліцеї проведуть капітальний ремонт даху гуртожитку та розмістять 66 осіб. Також проведуть капітальний ремонт покрівлі та утеплення горищного перекриття будівлі гуртожитку у селі Неслухів Новояричівської громади. Тут розмістять 100 осіб.

Схожі новини