Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Хворий на коронавірус чернівчанин одужує
04 Березня, 13:53

Хворий на коронавірус чернівчанин одужує

В інфікованого коронавірусом SARS-CoV-2 жителя Чернівців, який разом з дружиною нещодавно повернувся з Італії, покращується стан здоров’я. Про це під час брифінгу повідомив головний санітарний лікар та заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Хворий перебуває в ізоляції під наглядом лікарів, зазначив медик.

«Стан, можна сказати, задовільний, температури немає – станом на ранок була 36,8°C. Жодних симптомів розвитку пневмонії немає, кашель послаблюється, хворий почуває себе добре», – розповів Віктор Ляшко.

Вчора повідомили про першого українця, зараженого коронавірусом. Інфікований — житель Чернівців, який разом з дружиною 26 лютого повернувся автівкою з Італії через пункт пропуску «Порубне» на Буковині.

Згодом дружину інфікованого коронавірусом уукраїнця забрали на обсервацію до лікарні через протести мешканців будинку, де проживає

До Центру громадського здоров’я МОЗ України надійшли 6 повідомлень про підозру на COVID-19.

“Зараз в Україні перебуває на дослідженні 6 підозр на коронавірусну інфекцію. Ці люди також ізольовані. Деякі зразки біологічного матеріалу знаходяться в референс лабораторії Центру громадського здоров’я, деякі будуть туди доставлено упродовж сьогоднішнього дня”, – додав Ляшко.

Фото: ілюстративне

Схожі новини