І дорослі, і малі: на Яворівщині місцеві жителі гуртом плетуть маскувальні сітки для ЗСУ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
І дорослі, і малі: на Яворівщині місцеві жителі гуртом плетуть маскувальні сітки для ЗСУ
28 Липня, 12:28

І дорослі, і малі: на Яворівщині місцеві жителі гуртом плетуть маскувальні сітки для ЗСУ

На Яворівщині жінки, чоловіки та діти, в тому числі ті, хто вимушено через воєнні дії опинилися на Львівщині, об’єдналися у єдиній справі плетіння маскувальних сіток для ЗСУ. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Жителі Новояворівської та Яворівської громад організували штаби, де десятки волонтерів щодня плетуть маскувальні сітки, які допомагають нашим воїнам захиститися від ворога.

«Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну волонтерки плели 70 квадратних метрів на день, потім стало 20 квадратів. Кількість зменшилась, бо потрібно було розв’язувати проблему з основами, рибацькі та спортивні просто закінчилися, почали плести власні, слава Богу, хлопці допомагають з нитками, вчителі і небайдужі громадяни, просто не називаючи себе – з постіллю та фарбою», – розповідає волонтерка Діана.

Також у штаби надходила гуманітарна допомога для виготовлення маскувальних сіток з Франції і Польщі.

«Якщо хоч день ми не прийдемо сюди, то день не спокійний. Ми настільки привикли бути тут, робити потрібні речі, а ще коли ми бачимо відгуки наших захисників душу розриває від гордості за них. Не маємо права зупинятися, продовжуємо допомагати нашим хлопцям у боротьбі з ворогом державою-терористом – росії» – діляться волонтерки.

Готові маскувальні сітки передають волонтерам, які доставляють їх безпосередньо в гарячі точки на передову.

  • 0
  • 295
Відео