Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
І спальня, й ігрова – частині львівських дошкільнят зменшать площу груп
05 Жовтня, 17:15

І спальня, й ігрова – частині львівських дошкільнят зменшать площу груп

Батьки категорично проти

У деяких львівських садочках реорганізують групи. Діти гратимуться та спатимуть в одній кімнаті. Таким чином декотрі спальні зможуть облаштувати у групи.

Роблячи таке, кажуть, що зважають на світові інноваційні практики.

Адже відповідно до державних будівельних норм, у дитячих садках і яслах допускається об’єднання ігрової та спальні в єдиний простір. Санітарний регламент для дошкільних закладів дозволяє при відсутності спальних приміщень використовувати розкладні ліжка.

«Якщо є величезне приміщення спальні, яке використовується лише 2 години на день, — то це нераціональне використання як площі, так і ресурсу цього навчального закладу, зважаючи на те, що деякі діти потрапити до садочків не зможуть,» – пояснюють у ЛМР.

Нагадаємо, у Львові є проблема із кількістю місць у садочках. Багато дошкільнят не можуть потрапити туди через їх переповненість. Передбачають, що в ігровій кімнаті буде 7 ліжок, і там зможе перебувати 21 дитина. Відвідуваність дітей у дошкільних закладах є невисокою — приблизно 65−70%, тобто в групу будуть ходити приблизно 16−17 дітей. Сподіваються, що таким чином діти зможуть отримати більше уваги від вихователя, а він зможе приділяти достатньо часу кожному малюку.

«Звичайно, є заперечення від батьків, тому що все нове сприймається завжди не дуже добре. Від цього рішення ми не будемо відмовлятися, і для дітей будуть забезпечені належні умови перебування в садках,» – розповіла начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

Схожі новини