«Я ще надто потрібна своїм синочкам»: матері трьох дітей зі Львова у боротьбі з раком необхідні кошти | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Я ще надто потрібна своїм синочкам»: матері трьох дітей зі Львова у боротьбі з раком необхідні кошти
04 Лютого, 15:07
logo-black

«Я ще надто потрібна своїм синочкам»: матері трьох дітей зі Львова у боротьбі з раком необхідні кошти

45-річна львів’янка Ірина Мельник уже третій рік поспіль бореться з раком молочної залози. Вона – мама трьох синів, двоє з яких ще неповнолітні. Впродовж лікування жінка витратила усі свої фінансові заощадження. Тепер у неї немає коштів, аби продовжувати боротьбу з онкологією.

«Два з половиною роки тому на лівій груді побачила пухлину. Не думала, що це щось надто серйозне. Коли звернулася до лікарів, почула: кальценома. Відтоді вже перейшла один курс хіміотерапії. Аналіз HER показав два плюси. Тепер треба пройти FISH-обстеження. Від нього залежить, яким буде подальше лікування. Його вартість – 10 тисяч гривень. А у мене зараз ні копійки. А лікарі ще й кажуть, що можливо доведеться прописати препарат вартістю 50 тисяч гривень. Як виявилося, лікування –задоволення не з дешевих. Але я повинна вижити. Я ще надто потрібна своїм синочкам», – розповідає LMN Ірина Мельник.

До пандемії COVID-19 жінка працювала у магазині. Зараз залишилася без постійної роботи. Старший син мешкає окремо, має власну сім’ю. Ірина самостійно виховує 13-річного Віталія та 5-річного Сашка.

«Сини у мене дуже хороші. Усі вони, навіть найменшенький, розуміють, що я хворію, хвилюються, допомагають чим можуть. Радію, що вони в мене є, а хлопці кажуть, що мене сильно люблять. Нам було добре разом, поки біда не постукалася в наші двері. Тепер не знаю, як вижити. Дітей треба нагодувати, вбрати, взути, садок та комунальні послуги оплатити. Раніше я з цими витратами справлялася сама, але на лікування вже не залишається коштів», – додає Ірина.

Усі, хто має бажання та можливість допомогти, можуть переказувати кошти на номер картки Ощадбанку: 4790 7299 4927 3767 – Мельник Ірина

Нагадаємо, що сьогодні, 4 лютого, відзначають Всесвітній день боротьби проти раку. Його мета – підвищити обізнаність про рак як про одне із найстрашніших захворювань сучасної цивілізації, привернути уваги до запобігання, виявлення та лікування цієї недуги.

Торік у мешканців Львівщини найчастіше діагностували рак молочної залози, легень та ободової кишки, зазначили місцеві онкологи.

Фото: Фейсбук

Відео