Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Я зробив свій вибір”: курсант, який вижив у катастрофі АН-26 розповів про плани на майбутнє
16 Жовтня, 10:31

“Я зробив свій вибір”: курсант, який вижив у катастрофі АН-26 розповів про плани на майбутнє

Ілона Орнат

В’ячеслав Золочевський – єдиний курсант, якому вдалось вижити під час трагічного падіння лайнера АН-26 у Харківській області. Учора, 15 жовтня хлопець отримав почесну медаль “За військову службу Україні” та поділився із журналістами своїми майбутніми планами.

В’ячеслав Золочевський навчається у Харківському національному університеті повітряних сил. Курсант розповів, що буде продовжувати навчання на обраній спеціальності, попри трагедію, що з ним трапилась. Він заявив, що після закінчення реабілітації збирається наздогнати своїх однокурсників у навчанні й не буде відступати від своєї мети.

image-44

“Я зробив свій вибір і вирішив продовжити навчання в університеті за обраною спеціальністю. У мене попереду кілька тижнів реабілітації, після чого я буду наздоганяти навчальну програму”,  – сказав курсант.

Курсант подякував усім, хто переживав за його здоров’я, відвідував під час лікування у шпиталі та  підтримував хлопця і його родину у весь цей період. Попереду на хлопця чекають кілька тижнів реабілітації. Наразі він перебуває на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону.

image-2-10

Фото: АрміяInform

Схожі новини