Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Як дізнатися, коли не буде світла: Львівобленерго подало примірні графіки відключень
26 Жовтня, 13:01

Як дізнатися, коли не буде світла: Львівобленерго подало примірні графіки відключень

Другий день поспіль на Львівщині тривають аварійні відключення електроенергії. Станом на ранок 26 жовтня по області без світла було близько 100 населених пунктів.

Тим часом «Львівобленерго» запустило онлайн-сервіс «Чому немає світла?», завдяки якому можна дізнатися, коли можливе відключення електроенергії за конкретною адресою.

vidkliuchennia

Тут подано чотири списки, у яких слід знайти свою адресу, і тоді в таблиці переглянути, в які дні і години у вас можливе відключення електроенергії. Однак енергетики наголошують, що наразі спрогнозувати планові відключення неможливо, тож подані графіки не обов’язково будуть дотримані.

«Графік аварійних відключень вводять не планомірно, а виключно за розпорядженням державної компанії НЕК «Укренерго» відповідно до оперативної ситуації в енергосистемі України. Тому спрогнозувати впровадження графіків заздалегідь практично неможливо.

Електроенергія може бути відсутня також з інших причин, зокрема через аварії або ремонтні роботи в електромережах», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, відучора на Львівщині розпочали віялові відключення електроенергії.

Схожі новини