Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Як у Росії приймають рішення щодо ОРДЛО: показове відео
21 Лютого, 18:32

Як у Росії приймають рішення щодо ОРДЛО: показове відео

Члени Радбезу РФ на камеру висловилися за визнання незалежності окупованих агресором ОРДО і ОРЛО, президент РФ Володимир Путін заявив, що ухвалить рішення 21 лютого. Більшість спікерів повторили тези Кремля, що “офіційний Київ не хоче домовлятися з Донбасом”, не збирається виконувати Мінські домовленості, згадали про 800 тисяч людей з паспортами РФ на цій території.

Міністр внутрішніх справ Росії Володимир Колокольцев закликав Росію визнати так звані “ДНР” та “ЛНР” у межах Донецької та Луганської областей України, які ширші, ніж окуповані зараз території сходу України.

“Однозначно необхідно визнавати ці республіки, їх правосуб’єктність. Але я хотів би внести поправку: визнавати в тих адміністративних межах, у яких ці республіки і народи цих республік перебували до окупації їх Збройними силами України. Саме від Маріуполя і до тих історичних кордонів”.

ЗМІ припускають: засідання Ради безпеки Росії, яку зараз транслюють нібито наживо, може бути записане раніше.Один з учасників російського Радбезу, міністр оборони РФ Сергій Шойгу, нібито у прямому ефірі (за московським часом – 18:30) двічі показав на камеру свій годинник. Вперше на його годиннику було 12:47, вдруге – 13:38.

Схожі новини