Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Як у Львові обирали голову обласної ради: у соцмережах оприлюднили цікаве фото
01 Грудня, 16:19
logo-black

Як у Львові обирали голову обласної ради: у соцмережах оприлюднили цікаве фото

Сьогодні, 1 грудня, депутати Львівської обласної ради обирали голову. Нею стала 39-річна Ірина Гримак від партії Європейська Солідарність. Її кандидатуру підтримав 61 обласний обранець із 84. Правда, одразу після обрання, в кулуарах почали говорити про своєрідні домовленості та корумповану складову у процесі голосування. Вже після оприлюднення результатів депутатського волевиявлення, на своїй приватній сторінці у Фейсбук депутатка від «Самопомочі» Парасковія Дворянин оприлюднила цікаве фото, підписавши його: «Як ви думаєте, що це таке?». На ілюстрації зображені латинські букви та цифри. У коментарях люди припускають – так нотували, хто і як підтримав новообрану голову Львівської облради Ірину Гримак.

 

128888688_3589824937732519_8142265473090636464_n

«Задачка на логіку. W – це, зрозуміло, ЄС. Припускаю, «Самопоміч» не підтримала жодного кандидата, тому + означає голоси від Слуги народу. V – імовірно Батьківщина. Х та V з крапочкою – це, підозрюю, НРУ і «За майбутнє». Залишається інтрига з нулем. Голос чи УГП?», – написав Arsen Danyliuk

Інші користувачі соцмережі вважають, що так нотували присутність депутатів від фракцій. Або ж таким чином намагалися своєрідно законспірувати дані голосування для звіту.

«Позначки певно сам КГ придумував) – пише Vitaliy Kublikov. – Той самий мешканець Винник, що має певну політичну вагу у Львові», – додав згодом.

 

Нагадаємо, за Ірину Гримак проголосували 61 депутат, за Йосипа Ситника, який також претендував на посаду голови Львівської облради – 5, проти всіх проголосували 13 депутатів. Недійсними було визнано 3 бюлетені. Проголосували загалом 82 депутати.

Схожі новини