Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Як ви можете допомогти Україні: перелік ініціатив для цивільних
25 Лютого, 18:56
logo-black

Як ви можете допомогти Україні: перелік ініціатив для цивільних

Бачите на дорозі, деревах, об’єктах інфраструктури підозрілі мітки? Замалюйте або засипте їх. Це можуть бути позначки для ворожих атак. Поліція Львівщини просить повідомляти про помічені ознакування, однак радо вітає і їх знищення самим населенням. 

Щоб врятувати якомога більше наших бійців, в Україні створюють банк крові. Небайдужих львів’ян закликають здати кров для майбутніх потреб в обласному центрі служби крові, що за адресою вул. Пекарська, 65.

Львівщина вже приймає вимушених внутрішньо переміщених осіб. Якщо ви можете прийняти біженців у себе, сконтактуйтесь з тими, хто потребує такої допомоги, через спеціальний чатбот. Потрібні речі для розміщення, миючі засоби для тіла та харчування. Детальний список потреб та адреси центрів, куди можна приносити допомогу, ми публікували тут

Відсьогодні у наступні декілька днів Львівський медичний університет проводитиме онлайн-навчання першої домедичної допомоги для населення на платформі ZOOM.

Також відсьогодні українську армію можна підтримати, перерахувавши кошти програми «єПідтримки». 

Зберігайте бойовий дух. Поширюйте інформацію лише з перевірених джерел. Не вірте повідомленням про припинення боротьби з боку української армії. Не поширюйте інформацію про переміщення українських військ. 

Не вірте повідомленням про умисні обстріли мирного населення, нібито вчинені українськими військовими. Не діліться неперевіреною інформацією про перебіг бойових дій. Перевіряйте патріотичні на вигляд, але сумнівні за змістом повідомлення та заклики. 

Уважно стежте за повідомленнями Львівської обласної військової адміністрації. Довіряйте Збройним Силам України. Перемога буде за нами!

Схожі новини