Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Як зробити освітній прорив у громадах і не помилитися?»: Центр розвитку Громада.UA запрошує на онлайн-подію
29 Березня, 16:55

«Як зробити освітній прорив у громадах і не помилитися?»: Центр розвитку Громада.UA запрошує на онлайн-подію

Команда Центру розвитку Громада.UA, разом з експертами підготували онлайн-подію про освітній прорив у громадах. 1 квітня запрошують приєднатися до онлайн-конференції усіх, кому болить питання освіти. Обіцяють, цікаво буде кожному.

«Нерівність доступу до освіти поглиблюється. Важливо, щоб діти в сільських школах мали доступ до освіти тієї ж самої, а то й вищої, якості, як і діти в містах. Щоб вирівняти їхні стартові можливості здобувати професійні навики для дорослого життя в майбутньому», — каже освітня експертка Громада.UA, директорка Інституту лідерства та управління УКУ Ірина Бек.

Організатори онлайн-конференції переконані, на жаль, зараз в громадах є більш, ніж достатньо тривожних “дзвіночків”, які вказують на важливість змін у освітньому напрямку. Зокрема, у кінці минулого року не вистачало субвенції для виплати зарплати вчителям в громадах. Вчителі досі не отримують надбавок, на які заслуговують своєю працею, і це зменшує їхню мотивацію, заохоченість до роботи. Продовжує діяти неефективний розподіл фінансів через диспропорцію співвідношення кількості вчителів до кількості учнів у сільській та міській місцевостях. Якість освіти у випадках, коли один вчитель викладає 5 предметів – залишається низькою.

Саме тому команда Центру розвитку Громада.UA, з експертами підготували онлайн-подію про освітній прорив у громадах. Долучитись до обговорення запрошують освітян, очільників громад, депутатів, і всіх, кого небайдуже питання якості освіти в громадах.

«Будемо обговорювати профіти та зворотні сторони оптимізації освітньої мережі. Як і чи дозволить вона підвищити якість освіти в ОТГ. Чи розуміють це у громадах. Які переваги для тих, хто зрозумів та наважився. І на що чекати іншим. Поговоримо про зміни в наповненості класів та пошуки шляхів заощадити кошти та багато іншого», – кажуть організатори.

До слова, серед спікерів будуть:

– заступниця міністра освіти та науки України Любомира Мандзій

– народна депутатка України, секретарка комітету освіти, науки та інновацій Верховної Ради України Наталія Піпа

– освітня експертка Громада.UA, директорка Інституту лідерства та управління УКУ Ірина Бек

– та інші.

 

ДАТА: 1 квітня

ЧАС: 19:00-20:20

Онлайн-платформа: ZOOM

Подія є безкоштовною, потрібно лише зареєструватися, вказавши контакти, на які організатори зможуть надіслати Вам лінк на подію.

Зареєструватися можна тут: https://forms.gle/qaQxFPde4NCctdsD9

А тут — посилання на фейсбук-подію: https://www.facebook.com/

 

 

Схожі новини