“Якомога швидше”: Аваков виступив за запровадження локдауну на три-чотири тижні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Якомога швидше”: Аваков виступив за запровадження локдауну на три-чотири тижні
26 Листопада, 14:30

“Якомога швидше”: Аваков виступив за запровадження локдауну на три-чотири тижні

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що в Україні мають негайно ввести повний локдаун на 3-4 тижні з механізмом компенсацій для населення. Про це пише  пресслужба МВС з посиланням на коментар Авакова в ефірі “Україна 24”.

“Моя особиста точка зору, що необхідно вводити локдаун якомога швидше. Дійсно, тривалістю 3 або 4 тижні… Моя точка зору, як тільки ми будемо готові… Я сподіваюся, це буде в найближчі дні. Треба сформулювати в деталях і в реальних механізмах ту програму компенсацій, яку озвучив президент днями, і негайно ввести локдаун, перервати ланцюжок цієї інфекції і постаратися зберегти здоров’я наших українців і відійти від ситуації, коли у нас більше 200 смертей щодня”, — зазначив Аваков.

Він додав, що у цьому питанні радикально настроєний на повний локдаун щонайменше на 3 тижні. Міністр сподівається, що під Новий рік країна буде виходити із суворого карантину.

Аваков впевнений, що уряд розгляне це питання у найближчі дні.

Нагадаємо, 11 листопада Кабінет міністрів скасував адаптивний карантин і запровадив в Україні загальний карантин із “локдауном вихідного дня”. Обмеження запровадили до 30 листопада, але не виключено їх продовження й до кінця року.

Відео