Якщо не буде реакції, то поїдемо пікетувати в Київ: у Червонограді розпочали збір підписів проти перейменування міста | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Якщо не буде реакції, то поїдемо пікетувати в Київ: у Червонограді розпочали збір підписів проти перейменування міста
01 Квітня, 18:42
logo-black

Якщо не буде реакції, то поїдемо пікетувати в Київ: у Червонограді розпочали збір підписів проти перейменування міста

Колишній депутат Львівської облради Володимир Ткачик розпочав збір підписів про збереження назви міста Червоноград. Про це він повідомив у своєму допису у Facebook.

Наразі активіст зібрав 1000 підписів і готується надіслати їх до Верховної Ради. Якщо така тактика не подіє, пан Володимир готовий зібрати небайдужих і їхати в Київ для того, що пікетувати біля Верховної Ради.

“Громада визначилась своїм голосуванням на референдумі ще у 1994 році. Результати референдуму ніхто не відміняв… Зараз теж провели опитування, 75% людей віддали голоси за назву Червоноград. Як можна називати місто Шептицьким, якщо за нього проголосували 2,7 % мешканців. По голові комісії, який проводив опитування в Червонограді відкрито кримінальне провадження, по юристу Львівської облради також відкрито кримінальне провадження за статтею зловживання владою”, – розповів LMN Володимир Ткачик.

За словами колишнього депутата Львівської облради, Національна комісія рішенням № 236 30 червня 2023 року виключила місто Червоноград з переліку міст, які підлягають перейменуванню, а тому воно є незаконним.

“Перейменування не буде, ми цього не дамо зробити. Сьогодні початкова стадія – це збір підписів, якщо не буде реакції, то поїдемо у Київ і будемо робити одиночні пікети. Ми захистимо своє волевиявлення. Наразі ми зібрали 1000 підписів, їх потрібно відксерити і направити у Верховну Раду, тоді знову стаємо підписувати. Вся інформація про те, де і коли червоноградці зможуть долучитись буде на моїй сторінці у фейсбуці”, – каже пан Володимир.

А детальніше ми говорили на тему перейменування Червонограда у щотижневому етері “Погляд з Хмарочоса” на youtube-каналі LMN.User Image
Вікторія Васильченко
Відео