Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Якщо не підняти вартість проїзду: у Львові може зупинитись громадський транспорт
20 Травня, 19:31

Якщо не підняти вартість проїзду: у Львові може зупинитись громадський транспорт

Через дефіцит та різке здорожчання пального в Україні у Львові вже оптимізували транспортну мережу. Та перевізники кажуть, що це не допомагає.  Громадський автотранспорт міста може зупинитися найближчими днями, якщо не підняти вартість проїзду. Про це йдеться у зверненні львівського відділення Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників.

 

За останні три місяці ціна на пальне зросла від 30 грн за літр до більш, ніж 50 грн. Так, у квітні середня вартість за один літр складала 38 грн, зараз підприємства з перебоями закуповують дизпаливо по 48 грн за літр. Крім того, у зв’язку із скасуванням державного регулювання цін на пальне, експерти прогнозують стрибок ціни до 65-70 грн за літр”, – йдеться у листі за підписом голови Львівського обласного відділення  ГО “ВААП” Івана Велійки.

Міські перевізники, які входять до концерну “Екопастранс”, наголошують, що “така ситуація може призвести до зупинки громадських перевезень”.

Нагадаємо, через дефіцит пального у місті призупинили роботу кількох автобусних маршрутів, а на деяких зменшили кількість транспортних одиниць. Загалом у Львові оптимізовано роботу до 20% громадського автотранспорту.

Схожі новини