Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Якщо вам нема куди йти: алгоритм дій для вимушених переселенців у Львові
03 Березня, 12:15
logo-black

Якщо вам нема куди йти: алгоритм дій для вимушених переселенців у Львові

Для людей, що прибувають потягами чи автобусами до залізничного вокзалу, є два варіанти: залишитися на Львівщині або прямувати до пунктів перетину, щоб виїхати за кордон. Ті, хто хоче покинути Україну, можуть бути відправлені до кордону з вокзалу спеціальними автобусами.

«Людей перевозять у порядку живої черги по 50 людей до піших пунктів пропуску. Інший варіант – люди залишаються на вокзалі та чекають на поїзди, що прямують до Польщі. Таких поїздів є 5-6 на добу. Ще один варіант – чекати на поїзди, які прямують на Закарпаття і звідти перетнути кордон зі Словаччиною», – розповів LMN голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький на ранковому брифінгу.  

 

Ті, хто не хоче виїжджати з країни та не має де зупинитись, спеціальними автобусами можуть доїхати до «Арени-Львів». Тут оперативно інформують про перелік вільних місць, де можна поселитись. Для внутрішньо переміщених осіб, які потребують поселення чи гуманітарної допомоги, а також для тих, хто готовий запропонувати допомогу у будь-якому вигляді в області діє «Лінія 112» та чат-бот гарячої лінії у телеграмі @lodahotline_bot.

Нагадаємо, чоловікам віком від 18 до 60 років, які прибули на Львівщину, в період воєнного стану, у зв’язку з евакуацією із зони бойових дій та інших населених пунктів, не пізніше 24 годин після прибуття, необхідно з’явитися у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки у Львівській області для взяття на військовий облік.

Схожі новини