“Яна була у пеклі і повернулась”, – історія про сімʼю, яка потрапила під обстріл вокзалу у Краматорську | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Яна була у пеклі і повернулась”, – історія про сімʼю, яка потрапила під обстріл вокзалу у Краматорську
04 Серпня, 12:46

“Яна була у пеклі і повернулась”, – історія про сімʼю, яка потрапила під обстріл вокзалу у Краматорську

Сім’я Степаненків, які потрапили під обстріл вокзалу у Краматорську, вже проходять перший етап протезування у Каліфорнії. Як повідомили у Львівській міській раді, сьогодні Наталя та Яна вчаться робити перші кроки, з ними постійно працюють лікарі.

“Яна була у пеклі і повернулась! Путін хоче зупинити Україну, але він не здатен зупинити 11-річну дівчинку. Гляньте на неї! Її підірвали, але вона незламна!”, – із захопленням говорить про свою пацієнтку реабілітолог Пітер Херш.

Він займається з Наталею і Яною мало не щодня. За словами медиків, реабілітація буде тривалою. Сім’я житиме в Америці близько року, їм вже допомогли знайти дім і купити страхування.

Після завершення протезування Степаненки повернуться в Україну. Родина сподівається, що на той момент війни вже не буде. Але після повернення їм будуть потрібні консультації лікарів: цього вимагає складний і тривалий процес протезування.

  • 0
  • 82
Відео