Японська методика: львівський викладач під час тестування показує першокурсникам порно | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Японська методика: львівський викладач під час тестування показує першокурсникам порно
11 Грудня, 19:14

Японська методика: львівський викладач під час тестування показує першокурсникам порно

59-річний викладач Інституту комп’ютерних наук НУ «Львівська політехніка» Дмитро Зербіно показує студентам-першокурсникам порнографічні зображення під час тестування з дискретної математики. Викладач називає свою методику викладання «релаксуючою» і заявляє, що подібну використовують у Японії, передає Zaxid.net.

Про дивну методику тестування цього викладача розповіла випускниця університету Наталія Кіндратів у Facebook. Інформацію про особливий метод викладання Дмитра Зербіно отримала від подруги, яка зараз навчається у цього викладача. Імені студентки Наталія Кіндрадів не розголошує.

«Виявляється, таке тестування викладач проводить не перший рік і всі про це знають. Це контрольне тестування у рамках навчання, він його надсилає студентам. Кажуть студенти, що вони можуть вибрати, чи хочуть отримувати еротичні картинки, чи ні», – розповіла Наталія Кіндтратів.

Дмитро Зербіно надіслав студентам тестування, яке вони мали пройти індивідуально вдома. За результатом цього тестування студенти отримують бали. На фотографіях, які відкривалися студентам після кожного питання, зображені статеві акти та геніталії крупним планом.

Zaxid.net отримав відеозапис заняття студентів першого курсу, яке проводив Дмитром Зербіно в онлайн-режимі. На відео двоє студентів кілька разів запитують у викладача, навіщо він вставив у програму тестувань порнозображення. Студенти наголосили, що є неповнолітніми. Дмитро Зербіно натомість заперечив, що ці фотографії мають порнографічний зміст. Ось фрагмент з цієї розмови:

Студент: На першому запитанні ми одразу побачили оголену дівчину.

Викладач: Ну і що? Вас це смущає? Ви могли вибрати іншу картинку.

Студент: Проблема в тому, що при виборі іншої картинки теж були оголені дівчата. Наші батьки це побачили і не дуже цим задоволені. Взагалі чому в контрольній національного університету можуть бути якісь порнофайли?

Викладач: Ну це не порнофайли. Це просто релаксійні картинки, які пов’язані зі зняттям стресу… Ви маєте право закривати очі або відвертатися від екрана.

Студент: А чому я повинен відвертатися від екрана? Чому в офіційній контрольній, яку ви нам кидаєте як викладач, є порно?

Викладач: Порно, це ви маєте на увазі половий акт?

Студент: Там набагато більше…

Викладач: Ви вважаєте, що половий акт – це заборонено?

Студент: Розповсюдження таких сексуальних картинок, відео є забороненим.

Викладач: Але ж я вам ті картинки не видавав, я вам просто їх показав, щоб ви відволіклись від контрольної, і ви їх не копіювали…

Після зауважень зі сторони студентів Дмитро Зербіно попросив їх надіслати йому ті зображення, які приносять їм задоволення. На прохання студентів взагалі не показувати їм ніякі зображення під час тестування, Зербіно заявив, що це суперечить його методиці викладання.

Студент: Чому ви добавляєте такі картинки в контрольну роботу?

Викладач: Є певна методика, була винайдена в Японії, що людина повинна навчатися з задоволенням…Я ж не прийшов з батогом і кажу: давайте контрольну робимо! Якщо ви любите таку військову дисципліну, то є різні люди, які отримують задоволення від різних речей…

Студент: А з чого ви взяли, що ми всією групою отримуємо задоволення від БДСМ-сцен? Ми самі собі можемо знаходити картинки для релаксування.

Викладач: Є відомі японські технології, ви можете їх знайти в інтернеті…Якщо у вас відношення до цього якесь змінене, воно принижене чи щось і ви не можете отримати задоволення, розслабитись сприйняти це як позитив, ви звикли сприймати життя, як суцільний негатив…

У «Львівській політехніці» пообіцяли, що незабаром оприлюднять офіційний коментар з приводу цієї ситуації.

На сайті університету вказано, що Дмитро Зербіно є кандидатом технічних наук та доцентом кафедри автоматизованих систем управління Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій. Він понад 20 років викладає в університеті.

Нагадаємо, що в Україні розповсюдження порнографії карається штрафом від 850 до 1700 грн, арештом до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео