Однорічній Анні-Марії, яка народилася без очей, потрібні кошти на шість операцій | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Однорічній Анні-Марії, яка народилася без очей, потрібні кошти на шість операцій
13 Травня, 15:58

Однорічній Анні-Марії, яка народилася без очей, потрібні кошти на шість операцій

Анні-Марії, якій виповнилося 1 рік і 3 місяці, потрібні кошти на шість операцій у Польщі. Дівчинка народилася без очей. Збором допомоги дитині займається благодійний фонд «Із янголом на плечі».

«З трепетом у душі дивилася на перші фото УЗД дитинки і ніколи не забуду радість від почутого від лікаря: «Мамочко, вітаю, у вас буде дівчинка». Але чергове УЗД на шостому місяці вагітності нас приголомшило. Лікар повідомив про підозру на мікрофтальмію обох очей, тобто нерозвинутість обох очей. Шок, сльози, молитви, надія, що все ще зміниться, оскільки дитинка ще ростиме. Але… на жаль… на восьмому місяці повідомляють: «Тримайтеся, у дівчинки відсутні оченята повністю». Неможливо передати словами біль і страх, який нас охопив. Але 29 січня 2020 року народилася наша донечка Анна-Марія», – розповіли батьки маленької волонтерам благодійного фонду.

Медики кажуть, що така вада трапляється вкрай рідко. Останній раз дитинка з такою патологією з’явилася на світ 30 років тому. Анна-Марія – незряча. На сьогодні у світі немає практики пересадки очей, тому можливий тільки протез.

«Ми звернулися до офтальмолога у Львові. Нам сказали, що у нашому випадку потрібно тільки раннє протезування. Оскільки народження дітей з таким діагнозом – дуже велика рідкість, спеціалістів в Україні немає. Ми звернулися у Європейський центр діагностики, хірургії та мікрохірургії ока для дітей і дорослих Пьотра Яворські у м. Катовіце у Польщі. Нам запропонували поетапну імплантацію саморозширювальних імплантів на кшталт експандера. Усього у планах 6 операцій для правильного формування очних ямок, збереження симетрії обличчя, правильного розташування епіпротезу з можливістю відтворення повікової щілини та функції повік», – додають батьки Анни-Марії.

Припинення лікування на будь-якому етапі може спричинити у майбутньому неможливість встановлення протезів і збереження правильного розвитку кісток лицевого черепа.

Батьки зробили уже три етапи операційних втручань. Попереду ще три загальною вартістю 15 тисяч доларів. Лікування тривале і залежить від темпу росту дитини, типу первинних змін і реакції на лікування. Приблизний час завершення лікування – січень 2022 року.

Зараз потрібна фінансова допомога.

«Донечка росте, але розвивається маленькими темпами. Ми дуже сподіваємося, що наша крихітка, наша красунечка буде щасливою у цьому світі, хоча і пізнаватиме його по-іншому. Тому змушені просити фінансової підтримки для операцій на лікування Анни-Марії. Дякуємо кожному з Вас за співпереживання, підтримку, добре слово, молитви та допомогу. Хай у Ваших родинах усі будуть здорові та щасливі під опікою Господа Бога», – кажуть батьки дівчинки.

Кошти на лікування Анни-Марії можна переказувати на рахунок:

БО ІЗ ЯНГОЛОМ НА ПЛЕЧІ БФ
Номер рахунка UA173052990000026009001002960
АТ КБ “ПРИВАТБАНК” МФО: 305299
ЄДРПОУ/ІПН 41411833
Призначення платежу: Благодійний внесок для Анни-Марії
Картка Приватбанку (лише для користувачів Приват24):
5169 3305 2176 1400

Фото: Фейсбук

Відео