Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Підозрюють у корупції та контрабанді: з’явився список працівників Галицької митниці, яких відсторонили від роботи
08 Квітня, 17:06

Підозрюють у корупції та контрабанді: з’явився список працівників Галицької митниці, яких відсторонили від роботи

Сьогодні, 8 квітня, у ЗМІ з’явився список з іменами та прізвищами 46 працівників Галицької митниці, яких 2 квітня відсторонили від виконання  посадових обов’язків. Йдеться  про працівників  чотирьох митних постів. Їх підозрюють у причетності до корупції та контрабанди.

У цьому  списку – начальники відділів, головні державні інспектори. Найбільше відсторонених на митному пості «Яворів» – 30 працівників. Також у нечесності запідозрили 14 митників МП «Мостиська» та по одному працівнику з МП «Смільниця» та «Рава-Руська». Місяць триватимуть дисциплінарні розслідування. Після них  щодо цих митників приймуть кадрові рішення.

image-73
image-1-27
image-2-14
image-3-10
image-4-5

Відповідний наказ «Про порушення дисциплінарних проваджень» та відсторонення від виконання посадових обов’язків працівників митниці підписав в.о. начальника Галицької митниці Державної митної служби Андрій Колобродов.

«Це лише частина заходів, що розпочинаються задля удосконалення роботи Галицької митниці. Ганебна ситуація, коли найбільша кількість звинувачених у причетності до контрабанди осіб є працівниками нашої митниці, має бути і буде виправлена», – повідомив Колобродов.

Також розпочато масштабні заходи щодо оновлення роботи Галицької митниці. Зокрема йдеться про ревізію кадрового складу. Також буде проведено аудит діяльності Галицької митниці. Проаналізують  фінансово-господарську та іншу діяльність структури за останні декілька років.

Фото: Дивись. інфо

  • 0
  • 887
Схожі новини