Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Є надія, що всі захисники острова Зміїний можуть бути живими, – ДПСУ
26 Лютого, 17:01

Є надія, що всі захисники острова Зміїний можуть бути живими, – ДПСУ

Державна прикоронна служба України повідомляє, що Збройні сили та вся країна отримали надію, що всі захисники острова Зміїного живі. Про це йдеться у Facebook.

“Російські ЗМІ повідомили про доправлення в тимчасово окупований Росією Севастополь військовослужбовців України, які перебували на острові. Попередня інформація про те, що серед прикордонників можуть бути загиблі надійшла перед тим, як із захисниками втратився зв’язок”, – йдеться у повідомленні.

У пресслужбі нагадують, що 24 лютого російські окупанти вели обстріли з корабельних озброєнь та застосували бойову авіацію по прикордонниках та воїнам ЗСУ на острові Зміїний.

“За наявною на той момент інформацією, інфраструктура була зруйнована, а острів захоплений. До цього ворог неодноразово марно намагався залякати українських захисників з вимогами здатися і отримував одну єдину вірну відповідь – здаватися ніхто не буде. Розуміємо, що пропагандисти рускага міра вміють робити потрібні інформаційні вкиди і використовувати їх, зазначаючи, що українські захисники здалися”, – йдеться у повідомленні.

В ДПСУ наголошують, що українські захисники мужньо оборонялися, і українські органи робили усе можливе, аби дізнатися, що транилося із воїнами.

“Наразі, після отримання інформації про їх ймовірне місцезнаходження, ДПСУ разом з ЗСУ проводить роботу по ідентифікації наших воїнів, що поширено у відкритих мережах. Ми щиро сподіваємося, хлопці якнайшвидше повернуться додому, а інформація, яка була отримана в момент атаки про загибель, не підтвердиться”, – написали в ДПСУ.

Схожі новини