“єЧерга” для автобусів запрацювала ще у двох пунктах пропуску на Львівщині – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“єЧерга” для автобусів запрацювала ще у двох пунктах пропуску на Львівщині
21 Серпня, 16:33

“єЧерга” для автобусів запрацювала ще у двох пунктах пропуску на Львівщині

Відсьогодні, 21 серпня, ще у двох пунктах пропуску на Львівщині розпочне працювати електронна черга для автобусів. Загалом тестування охопить вже сім пунктів перетину кордону. Про це повідомили у Львівській ОВА.

ye-cherga

Зокрема, йдеться як і про регулярні автобусні маршрути, так і нерегулярні. Автобуси, що перетинають вказані пункти пропуску, повинні бути зареєстровані в системі.

«За три тижні тестування нової послуги для автобусів у Волинській області кордон за записом перетнуло близько однієї тисячі автобусів. У той же час етап тестування дозволяє нам фіксувати пікові години та дні на пункті пропуску, щоб планувати опцію слотування для регулярних та нерегулярних маршрутів. Це означає, що водії надалі зможуть обирати конкретний час для перетину кордону, наприклад, часовий слот із 10 до 12 години дня чи інший», – розповів заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.

Відтак, окрім пунктів пропуску «Ягодин – Дорогуськ» та «Устилуг – Зосин», тестування розпочнеться на таких пунктах пропуску:

  • Краківець – Корчова (Львівська область)
  • Шегині – Медика (Львівська область)
  • Порубне – Сірет (Чернівецька область)
  • Мамалига – Крива (Чернівецька область)
  • Чоп – Захонь (Закарпатська область)

Зазначається, що у Львівській області тестування почнеться з понеділка, 21 серпня, а у Закарпатській – із середи, 23 серпня.

Для того, аби перетнути кордон, дані водія та автобуса мають бути внесені в систему «єЧерга». Для цього необхідно зареєструватись на сайті «єЧерга» (посилання тут) та обрати потрібний прикордонний перехід. Реєстрація уже доступна для пунктів пропуску із Львівської та Чернівецької областей, а з 22 серпня стане можливою  і для Закарпатської області.

Відео