Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Єдиний спосіб вижити для всіх нас – закрити небо України, – Резніков
05 Березня, 13:03

Єдиний спосіб вижити для всіх нас – закрити небо України, – Резніков

Міністр оборони України Олексій Резніков звернувся до усього світу з проханням закрити небо над Україною, повідомляє Українська правда.

“Вся Європа розуміє, що вони направляють допомогу Україні тому, що сотні тисяч українців ціною свого життя, життям своїх рідних і навіть дітей стримує агресора від вторгнення на території інших країн.

 

При цьому, водночас НАТО відмовляється закрити небо над Україною. Аргументів про вбивства, про прицільне бомбардування і нанесення ракетних ударів по житлових будинках, по лікарнях, по пологових будинках і дитячих садочках, про знищення однієї із європейських націй у 21 сторіччі замало…», – сказав він.

За словами Резнікова, упереджувальні санкції не були застосовані і зараз світ спостерігає здалека по телевізорах до чого ці вагання призвели.

«Спостерігати здалека ядерну катастрофу не вийде», – наголосив він.

Слідом за Володимиром Зеленським Резніков також прокоментував відмову НАТО закрити небо над Україною.

«Ваші аргументи про те, що нинішня відмова від впровадження A2/AD пов’язана з тим, що НАТО намагається уникнути ядерної війни, не є переконливими, оскільки Росія вже її розпочала. Історичні уроки важкі і їх треба враховувати.

 

Якби під час Другої світової війни Ейзенхауер підтримував Європу раніше, США ніколи б не мали Перл-Харбора. Якби країни світу ввели проти Росії такі ж санкції, як сьогодні, повномасштабна війна б не почалася.

 

Без будь-якого перебільшення, єдиний спосіб вижити для всіх нас, і я маю на увазі увесь світ, – це зона A2/AD”, – сказав він.

Схожі новини