Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Єгипет збільшив вимоги до тестів на коронавірус для туристів
18 Грудня, 16:59

Єгипет збільшив вимоги до тестів на коронавірус для туристів

16 грудня Посольство України в Єгипті повідомило, що єгиптяни посилили контроль за достовірністю сертифікатів ПЛР-тестів на коронавірус, які повинні мати при собі іноземці віком від 6 років.

Всі без виключення громадяни від 6 років, які перетинають єгипетський державний кордон, зобов’язані мати при собі сертифікат з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до прибуття.

З початку грудня компетентні органи Єгипту уважно перевіряють достовірність сертифікатів ПЛР-тестів, з якими іноземці прибувають на відпочинок.

«Сертифікат має обов’язково містити точну дату та час здачі тесту особою. Повинен бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованою у державі походження документу, та має містити печатку лабораторії, підпис лікаря та/або QR-код з посиланням на результат тесту на офіційному веб-сайті лабораторії. У сертифікаті не повинно бути жодних виправлень, підтирань чи правок», – зазначили у Посольстві України в Єгипті.

Також серед вимог є наступні:

-сертифікат має містити інформацію про проведений вид тесту;

-у сертифікаті має бути обов’язково зазначено, що особі було проведено тестування типу RT-PCR;

-сертифікат має бути виданий англійською мовою;

-сертифікат має містити інформацію про особу, якій належить тест;

-не приймаються сертифікати заповнені від руки.

Повідомляється, що у разі виникнення сумнівів щодо достовірності тесту, єгипетська сторона може провести повторний тест по прильоту.

Туристів з позитивним ПЛР-тестом, зробленим по прильоту в аеропортах курортних міст, ізолюють в окремих корпусах на території заброньованих ними готелів до моменту отримання негативного результату повторного тесту. Їм забороняється полишати номери та вільно ходити по території готелю.

Перед подорожжю у посольстві рекомендують перевірити страховий поліс, зокрема, чи може він покрити витрати на ізоляцію та/або лікування.

Якщо українець потрапить на ізоляцію в готелі, українське посольство не зможе змусити Єгипет скасувати чи зменшити  строк ізоляції.

Фото: ілюстративне

Схожі новини