єПідтримка: за два дні українці придбали ліків на понад 6,5 млн гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
єПідтримка: за два дні українці придбали ліків на понад 6,5 млн гривень
26 Січня, 16:37

єПідтримка: за два дні українці придбали ліків на понад 6,5 млн гривень

Протягом двох днів у рамках програми єПідтримка українці старшого віку придбали ліків на понад 6,5 млн гривень. Про це розповів прем’єр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

 

“З 24 січня Уряд розширив ініціативу на громадян віком від 60 років. Лише за 2 дні українці купили ліків за кошти програми єПідтримка на понад 6,5 млн грн”, – сказав прем’єр.

На сьогодні заявки на отримання державної допомоги єПідтримка подали вже понад 7,5 млн українців та витратили близько 1,7 млрд гривень.

Окрім того,держава планує розширити програму та виплачувати кошти дітям від 12 до 18 років, які зробили два щеплення від коронавірусу. Раніше в уряді анонсували виплати по 500 гривень всім, хто вакцинувався бустерною дозою.

Додамо, програма єПідтримка стартувала у грудні минулого року. Щеплені від коронавірусу двічі українці можуть отримати від держави по 1 тис. гривень.
Використати кошти можна у книгарнях, театрах, кінотеатрах або у музеях. Також за «президентську тисячу» можна придбати квитки на перевезення всередині країни. Окрім того, люди старше 60 років тепер можуть використати гроші від вакцинації на придбання ліків.

Для того, щоб подати заявку необхідно мати паперовий, або згенерований у застосунку Дія «зелений» сертифікат про вакцинацію. Спочатку необхідно обрати банк та оформити спеціальну картку, на яку прийдуть кошти.

Далі необхідно переконатись, що у застосунку Дія згенерований «зелений» сертифікат про вакцинацію та зайти у розділ «Послуги». У розділі потрібно обрати послугу «єПідтримка», вибрати картку для зарахування та надіслати заявку.

Відео