Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ЄС планує виключити Україну зі «зеленого списку» для подорожей
04 Листопада, 17:08

ЄС планує виключити Україну зі «зеленого списку» для подорожей

Європейський Союз через стрімке погіршення епідеміологічної ситуації в Україні планує виключити її із «зеленого списку» для подорожей. Рішення Ради ЄС очікується наступного тижня. Про це з посиланням на свої джерела повідомив кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Джозвяк, пише «Європейська правда».

«Завтра посли ЄС найімовірніше виключать Україну зі списку країн, безпечних для подорожей, за ситуацією з коронавірусом. Виключення зі списку очікується наступного тижня», – написав він у своєму Twitter.

Рішення про виключення України зі списку автоматично не означатиме зміни правил перетину кордону. Проте країни ЄС як правило дослухаються до рекомендації Ради ЄС та запроваджують обмеження на в’їзд для жителів країн, яких немає у списку, та на туристичні мандрівки для них.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба раніше обіцяв застосувати «всю дипломатичну майстерність», щоб українці могли їздити до ЄС і після виключення України з «зеленого списку» для подорожей.

Нагадаємо, що за 3 листопада в Україні зафіксували 27 377 випадків захворювання на коронавірусну хворобу. Це є черговий антирекорд за кількістю нових хворих у країні.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

 

  • 0
  • 4001
Схожі новини