Євгена Кваса та його брата взяли під варту: деталі з судового засідання | Львівська мануфактура новин
Євгена Кваса та його брата взяли під варту: деталі з судового засідання
14 Травня, 18:17
logo-black

Євгена Кваса та його брата взяли під варту: деталі з судового засідання

Сьогодні, 14 травня, в Личаківському суді Львова відбулося судове засідання щодо обрання запобіжного заходу Євгену Квасу та його брату Марʼяну Квасу. Їх підозрюють у пропозиції та наданні неправомірної вигоди службовій особі. Про це повідомила кореспондентка LMN

Спочатку відбулося засідання щодо обрання запобіжного заходу Марʼяну Квасу. Прокурор просив про запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави. Адвокат просив обрати запобіжний захід без тримання під вартою з можливістю внесення застави встановленої КПК.

Суддя постановив застосувати до Марʼяна Кваса запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з альтернативою внесення застави в розмірі 266 тисяч 240 гривень.

Тоді відбулося засідання щодо обрання запобіжного заходу Євгену Квасу. Прокурор просив про тримання під вартою з  альтернативою внесення застави у вигляді 752 прожиткових мінімумів, адвокат клопотання заперечив.  Суд постановив застосувати до Євгена Кваса запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з альтернативою внесення застави в розмірі 1 мільйон гривень.

“Львівською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за підозрою Квас Євгена Володимировича та Квас Мар’яна Володимировича. Такі особи підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення передбаченої ч.3 статті 369, а саме наданні неправомірної вигоди особі, яка займає відповідальне становище. Зокрема, начальнику управління нагляду та контролю у Львівській області. У ході досудового розслідування здобуто докази причетності таких до вчинення даного кримінального правопорушення. На даний момент Личаківським районним судом обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою і з правом внесення застави. Львівською обласною прокуратурою буде вивчено законність сказаних рішень та вирішення питання щодо оскарження таких запобіжних заходів, зокрема, в частині суми визначеної застави. Досудове розслідування триває. Перевіряється причетність до вчинення інших кримінальних правопорушень вказаних осіб”, – сказав у коментарі LMN прокурор Володимир Черневий.

Нагадаємо, затриманий на Львівщині ексдепутат Самбірської райради та керівник СКП “Об’єднане” Євген Квас задекларував значні готівкові заощадження у гривні та валюті, а також понад 966 тисяч гривень зарплати. Водночас у декларації посадовця відсутні дані про автомобілі, цінне майно чи  об’єкти незавершеного будівництва.

User Image
Роксолана Іваніцька