Євро-2020: бельгійці розгромили росіян | Львівська мануфактура новин
Євро-2020: бельгійці розгромили росіян
13 Червня, 10:46

Збірна Бельгії впевнено обіграла збірну Росії в матчі 1-го туру групового етапу Євро-2020. Бельгійці розгромили росіян з рахунком 3:0. Команди зустрічалися в Санкт-Петербурзі, повідомляє УНІАН.

Бельгія швидко відкрила рахунок у матчі – Ромелу Лукаку отримав м’яч рикошетом від захисника, внаслідок чого уникнув офсайду, потім розвернувся і пробив у кут.

Лукаку присвятив гол своєму одноклубнику по “Інтеру” Крістіану Еріксену, який втратив свідомість під час матчу Данія – Фінляндія. Форвард підбіг до камери і сказав: “Кріс, я люблю тебе!”.

У середині тайму бельгійці відзначилися ще раз – Тома Меньє зіграв на добиванні.

Меньє став першим в історії чемпіонатів Європи, кому вдалося забити в першому таймі після виходу на заміну.

Після перерви бельгійці не форсували події, але контролювали ситуацію на полі та забили ще раз. Лукаку отримав пас з глибини і влучно пробив у дотик.

Нагадаємо, у фан-зоні Євро-2020 у Львові за кожен гол у ворота збірної Росії в цьому матчі наливали по 100 безкоштовних кухлів пива.