Європа дозволила вакцинувати від коронавірусу дітей від 5 років | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Європа дозволила вакцинувати від коронавірусу дітей від 5 років
25 Листопада, 17:44

Європа дозволила вакцинувати від коронавірусу дітей від 5 років

У Європі схвалили вакцину Pfizer ефективною проти коронавірусу для дітей від 5 до 11 років. Про це повідомляють у Європейському агентстві з лікарських засобів, пише УНН.

“EMA рекомендувало схвалити вакцину BioNTech/Pfizer від COVID-19, Comirnaty, для дітей віком від 5 по 11 років”, – йдеться у повідомленні.

При цьому наголошують, що для дітей цього віку дозування буде нижчим, ніж у людей віком від 12 років (10 мкг порівняно з 30 мкг). Як і в старшій віковій групі, вакцину вводять у вигляді двох ін’єкцій у м’язи надпліччя з інтервалом у три тижні.

Додамо, зараз в Україні дозволено вакцинувати дітей від 12 років. Натомість у США, Ізраїлі та Канаді вже почали щепити п’ятирічок. Для всіх дітей застосовують саме препарат Pfizer.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко розповів, коли в Україні можуть запровадити бустерну зону. Попередньо планують робити це тоді, коли буде вакциновано хоча би 50% дорослого населення.

На Львівщині показник вакцинації вже перетнув позначку у 1,5 млн щеплень, понад 600 тисяч осіб провакцинувалися двома дозами.

 

Відео