Європа затвердила нови персональні санкції проти росіян: хто у списку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Європа затвердила нови персональні санкції проти росіян: хто у списку
03 Червня, 16:18

Європа затвердила нови персональні санкції проти росіян: хто у списку

Рада ЄС затвердила санкції щодо ще 65 осіб та 18 компаній у рамках розширення санкцій проти Росії за розв’язану війну.  Про це повідомляє “Європейська правда“.

Це військовослужбовці, які керували підрозділами під час бойових дій на території України, зокрема у Бучі, та скоїли там низку звірств.

Це, зокрема, полковник Азатбек Омурбеков, що керував російськими військами у Бучі, генерал-полковник Міхаїл Мізінцев, який здійснював керівництво облогою Маріуполя, та причетні до так званого “Комітету порятунку миру й порядку” – колабораційної структури на Херсонщині.

Також під санкції потрапили нові політики, пропагандисти, бізнесмени і члени родин осіб, які раніше потрапили під санкції

“Колишня гімнастка, депутатка Держдуми Аліна Кабаєва також включена до списку як особа, тісно пов’язана з президентом Владіміром Путіним”, – зазначають у комюніке.

Компанії, які потрапили під санкції, прямо або опосередковано працювали в інтересах російської армії та керівництва РФ. Серед іншого, це Національний розрахунковий депозитарій.

Загалом під санкціями ЄС тепер перебуває 1158 осіб та 98 компаній. Санкції передбачають замороження активів і заборону в’їзду чи транзиту через територію країн Євросоюзу, а громадянам та юридичним особам з ЄС заборонено надавати їм кошти.

Нагадаємо, вранці Рада ЄС затвердила шостий пакет санкцій проти РФ, у тому числі з частковим нафтовим ембарго та відключенням від SWIFT російського “Сбербанку”. Персональні санкції також є частиною шостого пакету.

Відео