Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Призовників лякають врученням повісток на виборах
14 Березня, 18:01
logo-black

Призовників лякають врученням повісток на виборах

Софія Мінджоса

На Львівщині невідомі поширюють інформацію про те, що на виборчих дільницях призовникам вручатимуть повістки. Пишуть про це в соцмережах, а на Бродівщині навіть розвісили оголошення. Про це LMN розповіли у прес-службі Львівського обласного військового комісаріату.

«3 квітня 2019 року розпочинається призов на строкову військову службу, – йдеться в оголошеннях, які розвісили у Бродах та деяких селах району. – У зв’язку з цим в суботу та неділю 30 та 31 березня в місцях масового перебування громадян, в тому числі на виборчих дільницях чергових строкових виборів Президента України, відбудеться перевірка та узгодження списків громадян Бродівського району, які підлягають строковому призову на військову службу».

54521232_252972035643196_3309575015157989376_n

Інформацію спростував на своїй сторінці у Фейсбуці головний військовий комісар Львівщини Олександр Тіщенко.

“Під час виборів Президента військовослужбовці військоматів не будуть вручати повісток або проводити інші заходи, пов’язані з початком призовної компанії на строкову військову службу. Ми, як і всі, під час виборів будемо здійснювати свій громадянський обов’язок – обирати Президента України”, – написав Тіщенко.

“Невідомі роблять це для того, щоб дискредитувати Збройні Сили перед виборами президента України”, – додає LMN начальник прес-служби Львівського обласного військового комісаріату Володимир Фітьо

Основне фото: pershyj.com

Схожі новини