Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Міністр охорони здоров’я наполягає на штрафах для людей, які не носять маски
31 Жовтня, 16:51

Міністр охорони здоров’я наполягає на штрафах для людей, які не носять маски

Сьогодні, 31 жовтня, на брифінгу Міністр охорони здоров’я Максим Степанов звернувся до народних депутатів із проханням підтримати урядовий законопроєкт про посилення відповідальності за недотримання протиепідемічних заходів. Зокрема, він зробив акцент на носінні захисних масок, передає Українська правда.

«Розуміючи, що в нас достатньо хромає система контролю, ще в липні урядом був поданий такий законопроєкт до Верховної Ради.  Там чітко визначено, який штраф за неносіння масок у відповідних закладах, спорудах. Він складає від 10 до 15 неоподаткованих мінімумів, тобто від 170 до 225 гривень. Це та сума штрафу, яка повинна накладатися на людей, які не дотримуються цих правил», – зазначив Степанов.

Міністр додав, що цей законопроєкт ще не розглянутий.

«Я звернувся на цьому тижні до голови ВР Дмитра Разумкова, звертаюся зараз до народних депутатів нарешті підтримати і проголосувати на наступному пленарному тижні цей законопроєкт, щоб він вступив у дію. Він нам дуже необхідний в цей час, коли в нас таке стрімке зростання COVID».

За словами Степанова, законопроєкт передбачає, що контроль за дотриманням протиепідемічних правил будуть забезпечувати органи Національної поліції, Держпродспоживслужби та місцевого самоврядування.

Міністр додав, що даний законопроєкт свого часу був розроблений Міністерством юстиції, але для МОЗ він дуже важливий.

Фото: УП

 

Схожі новини