Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ініціатива “Теплий Покров”: підсумки третьої доби
01 Жовтня, 21:05
logo-black

Ініціатива “Теплий Покров”: підсумки третьої доби

Друзі!

Третій день ініціативи від Львівської мануфактури новин подарував нам нових учасників і ще більше внесків, а отже, ми впевнено рухаємося до мети – закупити теплі речі для наших воїнів на передову.

Станом на 20.00 викуплено вже 433 квитки на розіграш особливих речей від наших друзів. Таким чином на рахунок ініціативи зібрано майже 44 тисячі гривень.

imgonline-com-ua-2to1-jcf72dvl2ic-1

Також сьогодні ми отримали впевненого претендента на отримання головного гарантованого подарунка – тубуса для чотирьох протитанкових керованих ракет. Саме цей лот отримає той, хто внесе найбільшу суму. Наразі вона складає 20 тисяч гривень. Решту чотири військових артефакти отримають найщедріші внескодавці в порядку спадання. Зараз цей рейтинг виглядає наступним чином: друге місце – 5200 гривень, третє – 5 тисяч, четверте – 2 тисячі і п’яте – тисяча гривень.

Тож долучайтеся, розповідайте про ініціативу «Теплий Покров» своїм знайомим. Наші найкращі хлопці і дівчата на фронті не зупиняються боротися, не зупиняймося й ми допомагати їм наближати нашу Перемогу!

Більше інформації про ініціативу «Теплий Покров» та всі лоти особливого розіграшу знайдете тут.

Схожі новини