Інспектори паркування: хто і за що вже у жовтні каратиме порушників – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Інспектори паркування: хто і за що вже у жовтні каратиме порушників
06 Жовтня, 17:47

Інспектори паркування: хто і за що вже у жовтні каратиме порушників

Двадцять працівників новоствореного відділу стежитимуть за паркуванням на вулицях Львова

Марта Занюк

З 27 вересня набув чинності закон «Про реформування сфери паркування транспортних засобів». Завдяки цьому документові у Львові спробують побороти безлад на вулицях міста

Схема роботи

Вже у другій половині жовтня у Львові запрацюють інспектори паркування. Орієнтовно 20 працівників будуть стежити, аби водії не залишали автівки у недозволених місцях.

Інспектори комунікуватимуть із диспетчерською службою. Спільно вони працюватимуть над викликами та із постановами.

Обов’язковою умовою в  законі є  фотофіксація місця  порушення з прив’язкою до місцевості. Інспектори отримають планшети і засоби портативного друку, де можна одразу видрукувати постанову та залишити її на лобовому склі автомобіля.

Евакуйовувати авто будуть на штраф майданчики. Зараз такі є  на вулиці Конюшини, на вул. Сахарова,  ще  розробляють майданчик на вул. Личаківській.

Загалом для повноцінної роботи місту потрібно 12 евакуаторів. Поки що є лише 4.

Штрафи

Інспектори прийматимуть рішення щодо штрафування. Для них навіть проведуть практичні заняття з патрульною поліцією, щоб розказати про алгоритм дій.

Штраф будуть виписувати на фізичних осіб або керівників юридичної особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, на належного користувача транспортного засобу, на особу, яка ввезла транспортний засіб на територію України.

Згідно з законом, до 10 днів порушник сплачує 50% штрафу, до 30 днів – всю суму. Якщо до 30 днів штраф не оплатять взагалі,  тоді його множать на два.

bez-imeni-3

Покинуті автомобілі

Окрім проблемами з паркуванням, управління безпеки міста буде боротися із покинутими автомобілями. Інспектори надсилатимуть запити власникам авто, які стоять роками у дворах, біля під’їздів, на тротуарах, вже без реєстраційних номерних знаків, і після 30 днів будуть їх евакуйовувати та переносити на спецмайданчик, який незабаром відкриють у с. Муроване.

«На сьогодні Гаряча лінія і адміністрації міста „назбирали“ нам вже таких не функціональних автомобілів більше 100 по цілому місту, тобто це автомобілі залишені власниками, перереєстровані або на іноземній реєстрації», — сказав начальник управління безпеки міста Юрій Діль начальник управління безпеки міста.

Мешканці міста, які знають про такі автівки, також можуть повідомляти про це Львівську міську раду.

Відео