Інсталяцію Влодка Кауфмана «Рани» відкриють у Шевченківському Гаю | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Інсталяцію Влодка Кауфмана «Рани» відкриють у Шевченківському Гаю
09 Жовтня, 12:02

Інсталяцію Влодка Кауфмана «Рани» відкриють у Шевченківському Гаю

Завтра, 10 жовтня, в Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького відбудеться відкриття інсталяції «Рани» художника та перформатора Влодка Кауфмана. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Інсталяція розвивається довкола рисунків митця і понівечених, зранених часом чи людською байдужістю сакральних скульптур зі збірки Музею та приватної колекції.

«Упродовж дев’яти років Влодко Кауфман працює над страхітливим комеморативним проєктом: щодня, від початку війни, на випадкових клаптиках паперу він фіксує умовний портрет воїна, ікону воїна, якого ми втратили. Щоб не звикати. Щоб цінувати. Щоб кожного дня собі пригадувати, що на війні гине людина, люди, декілька людей, багато людей. Кожного дня. Відтак він безперервно фіксує пам’ять про воїна, декількох воїнів, багатьох воїнів. І цей проєкт не завершиться, доки не припиниться війна, доки не перестануть гинути захисники…», – розповідає куратор проєкту, керівник відділу науково-освітньої та виставкової роботи музею Роман Зілінко.

Відкриття виставки відбудеться о 16:30 у костелі з села Язлівчик у Музеї народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького (вул. Чернеча Гора, 1). Вона триватиме до 3 грудня 2023 року.

Відео