Інтернат у колишній лікарні в Закладі на Миколаївщині запрацює в серпні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Інтернат у колишній лікарні в Закладі на Миколаївщині запрацює в серпні
21 Липня, 08:40

Інтернат у колишній лікарні в Закладі на Миколаївщині запрацює в серпні

На початку серпня у приміщення колишньої психіатричної лікарні у селі Заклад Тростянецької територіальної громади планують розміщення перших пацієнтів. Це будуть як евакуйовані, так і місцеві жителі, які мають психічні розлади, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Наразі в приміщенні колишньої лікарні тривають підготовчі роботи. За даними ОВА, будівля на 70% готова для прийняття пацієнтів.

Тут планують розмістити майже 100 осіб. Створений заклад стане філією Грушківського психоневрологічного інтернату. Зараз приміщення перебуває у власності Тростянецької громади. До кінця липня його передадуть в оренду Львівській ОВА.

«На утримання закладу до кінця року в обласному бюджеті передбачено 11 млн грн. Ці кошти використають на оплату заробітної плати персоналу, житлово-комунальних послуг, харчування та інших потреб пацієнтів. Загалом планується заселення близько 100 пацієнтів – як евакуйованих з інших областей, так і мешканців Львівщини», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що раніше КНП «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» реорганізували та згідно з рішенням Львівської облради приєднали до Львівської обласної психіатричної лікарні.

Відео