Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Іспит на водійські права тепер зніматимуть на відеокамеру
05 Квітня, 20:55

Іспит на водійські права тепер зніматимуть на відеокамеру

Кабінет міністрів України вніс низку змін до постанов, пов’язаних із порядком видачі посвідчень водія, підготовки водіїв, а також акредитації автошкіл. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій.

 

Серед головних нововведень:

  • Відтепер іспит на права водія фіксуватимуть за допомогою обладнання, що встановлюватиметься в кожному екзаменаційному авто.

 

  • До двох років скоротили термін чинності отриманого в автошколі Свідоцтва про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв транспортних засобів. Раніше кандидат у водії міг прийти складати іспит в сервісному центрі через 5 років після закінченні автошколи, бо термін дії свідоцтва складав 10 років.

 

  • Викладачі та інструктори з водіння будуть зобов’язані вносити в електронний журнал інформацію про час проведення теоретичних та практичних занять, а також транспортний засіб, на якому здійснюватиметься практичне заняття. Це допоможе контролювати навчальний процес у кожному закладі з підготовки водіїв та, зокрема, за навчанням кожного слухача.

 

Нововведення, що стосуються діяльності автошкіл, передбачають:

  • Скасування необхідності придбання в територіальних сервісних центрах МВС бланків свідоцтв про закінчення закладу з підготовки водіїв транспортних засобів.

 

  • Передачу функції акредитації закладів від Головного сервісного центру МВС до регіональних сервісних центрів МВС за місцезнаходженням закладів.

 

  • Спрощений механізм акредитації закладів, що належать до сфери управління Міністерства освіти та науки. Фактично автоматична акредитація.

 

Постановою конкретизували процедуру отримання та обміну посвідчень водія. Всі випускники, які закінчили навчання з підготовки водіїв у закладах професійно-технічної освіти, будуть допущені до складання іспитів без додаткового навчання в автошколі.

 

Схожі новини