Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Іспити на водійські права здаватимуть за новими білетами
18 Березня, 17:16

Іспити на водійські права здаватимуть за новими білетами

З 6 квітня майбутні водії складатимуть екзамени  у сервісних центрах МВС за новими екзаменаційними білетами, повідомляє Головний сервісний центр МВС. Всі зміни будуть також внесені в онлайн-тренажер для перевірки знань Правил дорожнього руху, що розміщений на сайті відомства.

Оновлена теоретична частина іспиту містить низку нових та цікавих дорожніх ситуацій, з якими часто стикаються водії. Це допоможе новачкам оперативніше приймати правильні рішення за кермом авто. Всі білети будуть актуалізовані відповідно до чинного законодавства, а застарілі – усунуті.

«4 місяці тому Головний сервісний центр МВС запустив «Банк екзаменаційних питань з ПДР», і викладачі профільних навчальних закладів та всі охочі досі активно надають свої пропозиції до екзаменаційних питань з підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів. За цей час надійшла загалом 91 ініціатива», – зазначають у відомстві.

Сервісні центри МВС й надалі продовжують збирати пропозиції до питань за такими напрямками: правила дорожнього руху; будова та експлуатація транспортних засобів; основи безпечного водіння; основи права в області дорожнього руху; надання першої медичної допомоги.

У Головному сервісному центрі МВС нагадали, що для підготовки до складання практичного іспиту на їх сайті можна ознайомитися з маршрутами для перевірки навичок керування транспортними засобами.

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером  контакт-центру: (044) 290–19–88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС.

Фото: УкрМедіа

Схожі новини