Історична перемога: Україна в 1/4 фіналу Євро-2020 | Львівська мануфактура новин
Історична перемога: Україна в 1/4 фіналу Євро-2020
30 Червня, 09:00

Збірна України обіграла команду Швеції з рахунком 2:1 та вперше в своїй історії вийшла в 1/4 Чемпіонату Європи з футболу. Тепер ми одні із найкращих команд континенту.

Голи в нашій команді забивали Зінченко й Довбик. У суперника відзначився Форсберг.

Україна на рівних змагалася з переможцем п’ятої групи. У першому таймі Ярмоленко віддав чудову передачу на Зінченка й Олександр відкрив рахунок – 1:0, – пише gazeta.ua

Шведи відігралися за 2 хвилини до перерви. Удар Форсберга й черговий рикошет в нашій історії призводить до гола в наші ворота – 1:1.

У другому таймі команди тричі влучали в штанги. Двічі це робили шведи й одного разу – наш Сергій Сидорчук.

Арбітри призначили додатковий час. І тут грубий фол дозволив собі проти Бесєдіна Даніельсон. Арбітр показав шведу червону картку. Наші змогли дотиснути суперника лише на 121-і хвилині. Зінченко виконав відмінну передачу з лівого флангу й Артем Довбик, що вийшов на заміну, забив переможний м’яч – 2:1!

До слова, гол Довбика, став найпізнішим забитим переможним м’ячем в історії чемпіонатів Європи (121, 37). Раніше рекорд належав легендарному французу Мішелю Платіні в рамках Євро-1984 у ворота Португалії (118: 53). А ще Артем Довбик став наймолодшим автором забитого голу в історії збірної України на чемпіонатах Європи. – пише УП.