Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Італієць застрелив заробітчанку зі Львівщини
17 Грудня, 14:00

Італієць застрелив заробітчанку зі Львівщини

В Італії 81-річний чоловік кількома пострілами вбив заробітчанку зі Львівської області. Про це повідомляє Word Today News.

Трагедія сталася 15 грудня у невеликому містечку Торре-Аннунсіата, біля Неаполя. Колишній вчитель математики, Пеллегріно Рейбальді стріляв в українку з іменної зброї. 67-річна Марія померла ще до приїзду поліції та лікарів. Відомо, що жінка доглядала сестру нападника.

За словами подруги загиблої, у них давно були погані стосунки з Пеллегріно. Чоловік часто сварився з українкою, іноді навіть бив її.

«Сусіди часто чули бійки в цій квартирі. Навіть іноді стукали у двері, щоб заспокоїти старого і допомогти Марії. Він влаштовував скандали через різні дрібниці. Та й з сусідами часто сварився», –  розповідає ще одна подруга.

0e0b17da005b49fcf0568b28d4319ae5

В поліції італієць розповів, що незадоволений тим, як Марія доглядає за його сестрою. Також чоловік вважає, що вона нібито брала з нього гроші.

Марія багато років жила в Італії. До цього жінка доглядала інших людей похилого віку. У неї залишилися дві доньки, які теж переїхали жити в Італію. Всі, хто знав Марію, відгукуються про неї як про хорошу та порядну жінку.

Схожі новини