Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Італійська мафія та режим стихійного лиха в США: COVID-19 у світі
13 Квітня, 10:30
logo-black

Італійська мафія та режим стихійного лиха в США: COVID-19 у світі

Станом на ранок 13 квітня у світі 1 млн 853 тисяч 183 людей заразилися коронавірусом. З них 114 248 пацієнтів померли, та 423 625— одужали. Про це свідчать дані ресурсу Worldometers.

Найбільша кількість інфікованих у США560 433 пацієнтів, з них 22 115 людей померли та 32 634 — одужали. Президент Дональд Трамп запровадив по всій країні режим стихійного лиха. Останнім декларацію подали у штат Вайомінг. Там лише нещодавно виявили хворих на коронавірус. Як зазначив губернатор Вайомінга Марк Гордон, вказаний режим дасть змогу підготуватись і мобілізувати ресурси до того часу, коли вони знадобляться. Підписана декларація надає фінансування місцевій владі та громадським організаціям. Зазначимо, режим стихійного лиха по всій території США запровадили вперше.

Далі за кількістю інфікованих йдуть Іспанія — 166 831 пацієнтів, Італія — 156 363, Франція — 132 591 та Німеччина — 127 854.

У Китаї раніше зафіксували 82 162 пацієнти з коронавірусом. З них 3 341 людей померли та 77 663 — одужали.

В Італії мафія роздає безкоштовну їжу малозабезпеченим сім’ям, у яких під час карантину закінчилась готівка. Товари першої необхідності доставляють у найбідніші південні регіони — Кампанія, Калабрія, Сицилія та Апулія. Про це повідомляє The Guardian.

«Понад місяць як магазини, кафе, ресторани та паби закриті. Мільйони людей працюють в «сірій економіці». Це означає, що вони не отримували жодного доходу понад місяць, і не знають, коли можуть повернутися на роботу», — каже глава прокуратури провінції Катандзаро та слідчий з боротьби з мафіозними угрупованнями Нікола Граттер.

Він додав, що уряд роздає малозабезпеченим сім’ям ваучери на покупки. На думку слідчого, якщо держава найближчим часом не посилить підтримку таких сімей — мафія контролюватиме життя людей.

Раніше міністерка внутрішніх справ Італії Лучана Ламоргезе заявила, що мафія може «скористатися зростанням бідності та вербувати людей до себе» або посилити свій вплив, роздаючи безкоштовні пакунки з їжею.

Крім того, у Неаполі збільшили кількість патрулів поліції у найбідніших кварталах міста, де проживають чоловіки, пов’язані з неаполітанською мафією, які організували безкоштовне постачання продуктів.

Фото: Укрінформ.

Схожі новини