Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Юлія Мендель залишає посаду речниці президента
01 Травня, 10:07

Юлія Мендель залишає посаду речниці президента

Юлія Мендель йде з посади прес-секретаря президента Володимира Зеленського. Про це вчора, 30 квітня, повідомила Українська правда з посиланням на співрозмовника в команді Зеленського та коментар радника глави Офісу президента Михайла Подоляка.

«Скажу так: Юлія більше не буде речником. Вирішується, хто буде замість неї. Можливо, вона залишиться в прес-службі на іншій позиції», – зазначило джерело.

 

УП пише, що сама Мендель на дзвінки не відповідає і повідомлення в месенджерах не читає.

«Юлія Мендель зосередиться на роботі із взаємодії з іноземними ЗМІ. Поки завершуються процеси реорганізації комунікаційної роботи в Офісі президента, вона продовжить тимчасово виконувати обов’язки речниці», – пояснив Михайло Подоляк.

Подоляк розповів, що зараз комунікація всіх ініціатив президента для зовнішніх споживачів потребує суттєвого посилення.

«Юлія Володимирівна (Мендель) має відмінні зв’язки в цьому секторі медійного співтовариства і зможе бути ефективною в якості радника з міжнародних комунікацій», – додав він.

За інформацією УП, у Мендель були дуже напружені стосунки з першим заступником голови Офісу президента Кирилом Тимошенком. Він ініціював її звільнення, коли ОП очолював ще Андрій Богдан.

Нагадаємо, що Зеленський призначив Мендель своєю речницею 3 червня 2019 року. Цю посаду вона обійняла за результатами конкурсу, який оголосив президент. Усього було майже 4 тисячі конкурсантів.

Мендель – 34 роки, має науковий ступінь кандидата філологічних наук. Працювала журналістом на телеканалах ICTV, Espreso.TV, «112» та «Інтер».

Фото: УП

 

  • 0
  • 181
Схожі новини