Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Юлію Лацик на виборах підтримав відомий спортивний коментатор
20 Жовтня, 20:38

Юлію Лацик на виборах підтримав відомий спортивний коментатор

Юлію Лацик, яка від партії «Громадянська позиція» балотується до Львівської міської ради, підтримав колега Ігор Циганик, повідомляє Форпост.

«Юлічко, я обов‘язково приїду наступного року на «Кубок Брюхович»! Будемо сильними, і знаю, що всіх переможемо! І на виборах теж! Вболіваю за Тебе, бо знаю що Ти, крім того, що дуже ладна, то ще сильна і мудра! Перемоги Тобі!» – написав спортивний коментатор на своїй сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, що 25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори. На них обиратимуть депутатів сільських, селищних, міських рад громад, а також сільських, селищних, міських голів.

Волевиявлення проходитиме за новим Виборчим кодексом. Він враховує новий територіально-адміністративний поділ країни. Зокрема, в Україні відбулося укрупнення районів, замість 490 їх тепер 136. У територіальних громадах, де понад 10 тисяч виборців, голосування проходитиме за пропорційною системою з відкритими виборчими списками. Проголосувати потрібно буде і за партію, і за кандидата. У менших громадах до органів місцевої влади обиратимуть за мажоритарною системою відносної більшості.

Фото: Фейсбук

Схожі новини