Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Юна дрогобичанка пожертвувала кошти з персональної стипендії для потреб ЗСУ
11 Листопада, 12:11

Юна дрогобичанка пожертвувала кошти з персональної стипендії для потреб ЗСУ

9-річна дрогобичанка Марія Пігур віддала кошти з персональної стипендії міського голови для для потреб Збройних сил України.

Як розповіли у Дрогобицькій міській раді, дівчинка, отримавши персональну стипендію від міського голови за активну участь у творчих конкурсах, пожертвувала 2 тис. гривень для потреб українських воїнів.

Кошти школярка передала у відділ сім’ї та молоді, який акумулює допомогу та благочинні пожертви в підтримку ЗСУ. Окрім цього, Марія принесла і книги для дітей, які проживають у деокупованих територіях.

img_2612-scaled

За словами мами дівчинки, Марія активна творча школярка, учасниця Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, на яких здобувала призові місця.

«Марія – дитина зі щирим серцем та доброю душею,тому без вагань більшу частину персональної премії пожертвувала на потреби ЗСУ. Це її особисте рішення і воно щире та від душі. Вона дуже хвилюється за події, які сьогодні відбуваються в Україні та щиро вірить, що незабаром буде перемога і війна закінчиться. А ми підтримуємо її прагнення та дуже пишаємось», – ділиться думками мама Марії, Мар’яна Пігур.

Схожі новини