Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Юрій Доскіч: «Я можу зробити більше. Значно більше! Бо команда діяльна!»
07 Вересня, 17:21

Юрій Доскіч: «Я можу зробити більше. Значно більше! Бо команда діяльна!»

Юрій ДОСКІЧ – відомий в Україні та за її межами генеральний директор єдиного заводу з виробництва прокатної металургії, з брендом «ГАЛ-КАТ». Вироби підприємства експортуються у Європу!Тобто «ГАЛ-КАТ» продає вироби високого стандарту іноземним споживачам  і ввозить в державу іноземну валюту!

Юрій ДОСКІЧ – один із тих успішних підприємців, котрі навіть у важкі економічні часи, зароблене інвестують в розширення виробництва. Він досі створює нові робочі місця тут, на рідній землі, на Львівщині.

Отож, розмовляємо з людиною, котра за плечима має неперевершений досвід, є новатором, меценатом, інвестором новітніх наукових програм та шкіл.

МИ СПРИЯЛИ ПОЯВІ СВОГО МАСКА І СВОГО ДЖОБСА!

Пане Юрію, ви є один із співзасновників SID CITY – найбільшого наукового парку країни. Дуже мало підприємців  вкладають гроші в те, що принесе прибуток не скоро. Ви ризикнули? Навіщо це вам?

 – Весь статутний капітал цього проекту складає – 3,12 мільйонів гривень. Цю прекрасну ідею Львівської політехніки підтримали ще кілька корпорацій та компаній. Своїм внеском ми сприяли появі у нас львівських геніїв, рівня Маска чи Джобса! Це наше майбутнє. Ми не живемо одним днем. Молодь, що прийде в управління після нас, має творити якісно іншу державу. Україна повинна мати шанси стати кращою у конкурентних світових напрямках. Ми вже маємо найкращих  ІТ-спеціалістів, далі підуть біотехнологи. Світ рухається до змін з великою швидкістю. А ми не можемо залишатися невдахами! Ймовірно, сьогоднішні студенти політехніки невдовзі модерно змінять і наше виробництво. Хто його знає…

-Та у вас і так високі стандарти якості продукції, інакше б на експорт не брали.

-Так. Частково ми теж виготовляємо мікро-диво. Адже у нас, на «Гал- Каті», виготовляють найтоншу волосину дроту – 0,05 мікрометра! Правда, це ми робимо на високоточному італійському обладнанні. Приблизна вартість однієї машини грубого волочіння 800 тисяч євро! Ця технологія потребує фантастичної точності та неперевершеної майстерності. Щоб навчитися так працювати, потрібно удосконалювати вміння кілька років. У нас на 18 тисячах квадратних метрах виробництва теж є багато цікавих опцій… До прикладу, одна величезна піч, розігрівається більше ніж до 1200 градусів по Цельсію. А також прокатний стан – колесо розливу, де відбувається процес кристалізації міді з рідкого стану в стан пластичності.

ЛЮДЕЙ ТРЕБА ПІДТРИМУВАТИ!

– Пане Юрію,окрім науки, ви фінансуєте багато проектів культурного, медичного та релігійного напрямку. Останнім часом, ваші представники чимало допомогли лікарням Самбірщини, Турківщини, Сколівщини, Старосамбірщини… Ці люди для вас є ким?

– Ким? Ці люди – частина мене. Частина мого роду, моєї нації. Адже моя бабуся Катерина Носалик, родом із Нижанківщини (Старосамбірський район). Я онук зв’язкової УПА, котра відсиділа за націоналізм, разом зі своїми земляками, у Харківських тюрмах. Вона, втікаючи з тюрми, пройшла босоніж 1200 кілометрів! Усе своє дитинство я проводив у бабусі. Вона формувала мій патріотизм, мою любов до нашої землі, до Бога. Передане мені це багатство я не можу уже розтрачувати, губити чи підміняти чимось. Оті головні принципи і сформували мене як людину, керівника, чоловіка, батька… Людей треба підтримувати! А кожна нова підтримка дає поштовх і шанс людині звестися і творити щось самій.

-І останнє запитання. Юрію Юрійовичу, вас усі знають як скромну людину. Ви створили свій імідж працею, умінням допомогти кожному у важкий час. У вас прекрасна репутація, то навіщо знову йдете на вибори? І чому під прапорами ЗЕ-леного кольору?

-Буду одвертим. Не має значення під якими прапорами зібрались люди, котрі мають і будуть робити нашу країну кращою. Прапори і гасла давно втратили звязок з правдою. Я довіряю людям, здатним просто стати і працювати задля результату! Для мене на Львівщині такою людиною, котра спрямована виключно на результат є наш молодий керівник області Максим КОЗИЦЬКИЙ. І я у його команді! А правда сьогодні така: найбільше прокладають доріг саме зараз. Дороги, про які усі розповідали 20 років підряд, зробили за Максима Козицького. Найбільше ремонтують ФАПів, садків, шкіл — саме зараз. І все це робиться напряму, без посередників, «відкатів» та інших давніх атрибутів корупції. А якщо до таких діяльних людей додати таку ж розширену команду, то ми зробимо разом більше. Значно більше! Тому я й завжди кажу #більше_діла.

Розмову вела Марта Гузар

ЗРОБЛЕНО ФОНДОМ ДОСКІЧІВ:

– Від початку епідемії коронавірусу по районних та міських лікарнях Самбора, Турки, Сколе завезли понад 4 тисячі одиниць засобів захисту:  маски, маски-екрани, антисептики, стерильні халати, комплекти постільної білизни та стерильні комплекти для породіль

– Надали 450 наборів засобів захисту людям та медикам у Рудківську лікарню (Самбірський район)

– Подарував офтальмологічне обладнання для очного кабінету в лікарню Самбора

– Долучився до Хресної дороги в Турці

– Фінансово долучився до капітального ремонту приміщень та заміни вікон у Сколівській центральній районній лікарні

– Разом з командою та місцевими активістами облаштували занедбану територію на Алеї Героїв у селі Лаврів (Старосамбірський район)

– Співфінансував будівництво бігових доріжок навколо футбольного поля в селі Коростів (Сколівщина)

– Фінансово долучився до придбання сучасного обладнання для лінгафонного кабінету у Сколівську ЗОШ І-ІІІ ступенів

– Співфінансував закупівлю нового кухонного обладнання для їдальні Підгородецької ЗОШ І-ІІІ рівнів

– Фінансував встановлення труб для облаштування мостового переходу в селі під Туркою

– Відреставрував головні ворота однієї з найвидатніших пам’яток архітектури Сколівщини – палацу Гредлів на підприємстві “Гал-Кат”

– Зібрав дитячу літературу на підприємстві “Гал-Кат” для бібліотеки у селі Пшонець на Сколівщині

– Фінансово допоміг Радіо ФМ “Сколівські Бескиди”

– Допоміг музею Історії Сколівщини – подарував Кулемет часів Великої Вітчизняної Війни

– Збудував каплицю, на місці якої буде зведено Храм Блаженної Йософати Гордашевської на вулиці Промисловій у Львові

– На завершенні будівництво найвищої дзвіниці Храму Пресвятої Богородиці Володарки України у Львові (заввишки 45 метрів)

– Презентував великий дзвін для майбутньої найвищої дзвіниці у Львові

– Збудував Каплицю Божої Матері на вулиці  Конюшинній у Львові

Додаються й інші справи!

Схожі новини