Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Юрій ДОСКІЧ – кандидат №1 у виборчому списку до Обласної ради від партії «Слуга народу»
23 Жовтня, 14:25

Юрій ДОСКІЧ – кандидат №1 у виборчому списку до Обласної ради від партії «Слуга народу»

Друзі! От і підійшли ми до фінішу нашої передвиборчої кампанії. Я пам’ятаю кожну зустріч з вами!

Я Є ЧАСТИНОЮ ВАС!

Хочу сказати: я захоплююсь вами! Вашим бажанням змінювати на краще свою землю. У таких працелюбних і талановитих людей все вийде! Як і вийшло в мене, в хлопчини, що вчився у спортивному інтернаті, а кожне літо, на канікулах проводив у селі, в бабусі Катерини на Старосамбірщині. Я є частиною вас! Мені близькі ваші стремління і ваші прагнення…

МИ ЗРОБИМО БІЛЬШЕ!

Мої рідні заклали в мене віру, що людині усе під силу. І тільки сумлінна праця, вміння долати труднощі та вперта боротьба за успіх – приносить успіх!

Мешканці Самбірщини, Старосамбірщини та Турківщини, за ці місяці моїх щоденних зустрічей, стали мені ще ближчими! Знаю безліч ваших проблем, багато чого ми вирішували тут же. Багато чого записали у графік до виконань. А значить – ми зробимо більше!

МИ СТВОРИМО РОБОЧІ МІСЦЯ!

Я виробничник. Увесь свій досвід я спрямував на розвиток підприємств. У наших компаніях задіяні в праці більше 1200 спеціалістів! А металургійне підприємство “ГАЛ-КАТ”, на котрому я є генеральним директором, знане уже й за межами України. Адже наші вироби йдуть впродовж багатьох років на експорт! Досвід виробничника дасть можливість створити такі необхідні в цьому краї робочі місця!

МИ УЖЕ СПРЯМУВАЛИ ПОДАТКИ ТРЬОХ КОМПАНІЙ ВАШИМ ГРОМАДАМ!

Мої перші “інвестиції” на Турківщину, Самбірщину та Старосамбірщину – це мої підприємства, котрі я зареєстрував у цих районах. Адже, податки від них, а це по кілька мільйонів у рік! підуть саме на розвиток цього краю!

МОЇ ОПОНЕНТИ НЕ МАЮТЬ ЩО МЕНІ ПРОТИСТАВИТИ. ОКРІМ БРЕХНІ!

Я не вмію лукавити, обіцяти і лестити. Я вмію працювати! Вмію давати результат. Вмію дотримуватись слова! Мої опоненти не можуть нічого протиставити мені, окрім брехні! Брехня, то дитина Антихриста…Я глибоко віруючий чоловік. І в роботі та в стосунках з людьми, опираюсь на принципи віруючої людини. Знаю, що Правда завжди переможе! І ви маєте шанс, разом зі мною, це довести!

Тож, ще раз дякую вам усім за підтримку! Ми не будемо багато говорити, ми краще багато зробимо! #Більше_діла !

 

 

  • 0
  • 678
Схожі новини