Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Іван Собко очолив госпітальну раду Львівщини
27 Січня, 20:57

Іван Собко очолив госпітальну раду Львівщини

Львівська облдержадміністрація створила госпітальну раду госпітального округу Львівської області та затвердила її склад і основні положення. Головою госпітальної ради став заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, а до її складу увійшли ще 46 осіб. Серед них – директори департаментів Львівської ОДА, голови районних рад та області, а також головні лікарні районних лікарень. 

Про це йдеться у розпорядженні першого заступника голови Львівської ОДА Василя Лозинського від 20 січня 2020 року.

Госпітальна рада є дорадчим орагном при ЛОДА, що утворена для розроблення пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу Львівської області державної політики у сфері охорони здоров’я та організації надання медичної допомоги в госпітальному окрузі.

Нагадаємо, 15 січня Кабінет Міністрів затверив перелік опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року, 9 з яких знаходитимуться на території Львівської області.

Ще у 2017 році у рамках реформування медичної галузі у Львівській області створили госпітальний округ, а у квітні 2018 року уряд підтримав цю пропозицію. На початку 2019 року депутати Львівської обласної ради затвердили склад госпітальної ради Львівського госпітального округу.

Також Львівщина стала першим регіоном в Україні, яка визначилася із мережею багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування.

Схожі новини