Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Івану Андрусіву з Миколаєва подарували однокімнатну квартиру
20 Грудня, 15:21

Івану Андрусіву з Миколаєва подарували однокімнатну квартиру

19 грудня, у свято Миколая Чудотворця, позбавлений батьківського піклування 23-річний Іван Андрусів з Миколаєва отримав однокімнатну квартиру. Вона розташована у 5-поверховому будинку на вул. Мазепи.

«Квартиру для Івана ми придбали на вторинному ринку, але вона практично в ідеальному стані: на підлозі постелений паркет, усюди зроблено ремонт, встановлено індивідуальне опалення та нові вікна. Це житло нам обійшлося майже у 400 тисяч гривень. 60% цієї суми було виділено із обласного бюджету і 40% додали із районного», – розповідає LMN керівник відділу у справах дітей РДА Зорина Цибульська.

Іван сам обрав для себе житло.

«Ми пропонували йому за ці кошти придбати просторішу квартиру у Новому Роздолі або Липівці, але він відмовився, – додає чиновниця. – Сказав, що хоче жити у рідному Миколаєві поближче до рідних. В ранньому дитинстві Іван та його старший брат залишилися без батьківського піклування – їхніх маму і тата позбавили батьківських прав за надмірне вживання алкоголю. Іван навчався в інтернаті, а потім вступив у коледж. Після закінчення навчання жив у родичів. Іван дуже хороший і відповідальний молодий чоловік. Мріє створити сім’ю та завжди говорить про те, що його діти ростимуть у повноцінній родині».

Ключі від нової квартири Іванові урочисто вручили у приміщенні Миколаївської РДА.  Хлопець сказав, що не тямить себе від щастя і хоче якнайшвидше переїхати у власну квартиру.

Нагадаємо, це вже третє житло, яке вдалося придбати для дітей позбавлених батьківського піклування на Миколаївщині.

Фото: Вікторія Ничта

ivan2-2
Схожі новини