Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ізраїль відкриє польовий госпіталь на Львівщині
09 Березня, 13:32

Ізраїль відкриє польовий госпіталь на Львівщині

Уже цього тижня у Мостиськах, що неподалік польського кордону, на площі перед районною лікарнею, буде розгорнуто ізраїльський польовий госпіталь, у якому медичну допомогу надаватимуть ізраїльські медики. Повідомляє zaxid.net.

«Польовий госпіталь будуть розгортати у Мостиськах, на площі перед лікарнею. Сьогодні очікують прибуття госпіталю. На скільки людей він розрахований? Як тільки почнуть його розгортати, скажу деталі. У цьому госпіталі працюватимуть ізраїльські медики, але доступ до нього матимуть і наші. Орієнтовно, наступного тижня він мав би вже запрацювати», – каже Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

За попередніми даними, у польовому госпіталі буде відділення для дітей та дорослих, приймальне і пологове відділення та відділення швидкої допомоги. Там також використовуватимуться передові технології дистанційної медицини.

«Ми виконуємо свій моральний обовʼязок, збільшуючи гуманітарну допомогу українському народу, і ми продовжимо робити все необхідне для порятунку життів громадян, чий світ було зруйновано за одну мить. Я дякую медичним співробітникам з усієї країни, які вкотре демонструють мужність і самовідданість», – сказав міністр охорони здоровʼя Ніцан Горовиць.

За словами Яіра Лапіда, львівській лікарні також передадуть шість генераторів високої потужності, які дозволять продовжувати роботу тоді, коли будуть перебої в регулярному електропостачанні. Яка саме львівська лікарня отримає ці генератори, ще невідомо.

Схожі новини