Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Йдуть кращі спеціалісти медицини»: коронавірус забрав життя лікаря інфекційної лікарні
09 Листопада, 10:55

«Йдуть кращі спеціалісти медицини»: коронавірус забрав життя лікаря інфекційної лікарні

У Львові від ускладнень коронавірусної хвороби помер завідувач гепатитним відділенням обласної інфекційної клінічної лікарні 56-річний Ігор Мартинюк. За життя медика боролися майже місяць, підключали його до апарату ШВЛ, проте врятувати не вдалося.

«Ця страшна звістка просто приголомшила! Сумно, тяжко на душі, просто немає слів, почуттів, відчуттів, емоцій, біль, розпач, відчуття повної безпорадності….та просто не віриться!!! Царство небесне нашому кращому, тепер вже небесному, «воїну» в білому халаті!!!», – написав на своїй сторінці Фейсбук Ігор Берник із Львівської обласної лікарні.

Ігор Мартинюк захворів на коронавірус близько місяця тому. 25 днів медики боролися за його життя. Лікар був підключений до апарату ШВЛ. Проте хвороба виявилася сильнішою. Ігора Мартиняка врятувати не вдалось.

Його називають світилом медицини, лікарем від Бога, незамінним заввідділенням гепатиту обласної інфекційної лікарні.

«Ігор Іванович, неминучий голова відділення гепатиту у Львівській обласній інфекційній лікарні. Чудовий лікар і людина. Веселий, смішний, із непервершеним почуттям гумору і, як всі лікарі, не сильно звертав увагу на своє здоров’я. Добрий. Люблячий до своєї сім’ї, роботи, людей, колег, хворих і взагалі до життя. 56 років… Я не хочу цього приймати, з ким ми будемо працювати, коли йдуть кращі фахівці в медицині?», – написала колега покійного із Києва, лікарка Ольга Голубовська.

 Нагадаємо, станом на сьогоднішній ранок на Львівщині зафіксували ще 465 випадків коронавірусу. 13 людей від небезпечної недуги померло.

 

Схожі новини