Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Jerry Heil кличе українців стати учасниками кліпу нової пісні про путіна
30 Березня, 17:44

Jerry Heil кличе українців стати учасниками кліпу нової пісні про путіна

Сьогодні, 30 березня, минає 8 років від того дня, коли фанати харківського «Металісту» прокричали слова легендарної пісні «Путін-ху*ло»!

Саме цей мотив використала українська співачка Jerry Heil для свого нового треку #PUTINGOHOME. Сьогодні ж вона запрошує українців стати частинкою кліпу до нього.

“Кожен з вас може стати частиною кліпу моєї пісні #PUTINGOHOME! Для цього потрібно лише прокричати назву пісні та записати це на відео. Що більше людей вдасться зібрати у кадрі, то краще. Давайте разом продовжимо справу харківського “Металісту” і зробимо так, аби Гімн Правди #PUTINGOHOME лунав на весь світ”, – каже солістка Яна Шемаєва.

Згодом разом з благодійним фондом «Я не один», амбасадором якого є співачка, буде створено NFT-версію пісні #PUTINGOHOME. Усі кошти з продажу використають на підтримку української армії.

“Діяльність фонду націлена на вирішення гуманітарних проблем українців, надання допомоги в місцях що постраждали від військових дій, допомозі дітям та інтеграції вимушених переселенців. Активно працюємо для підтримки тих, хто боронить нашу країну і пришвидшує спільну перемогу!”, – наголошує співачка.

Крім того, Jerry Heil розпочинає челендж і запрошує до нього приєднуватись. Потрібно лише викласти у соцмережі моменти довоєнного життя, за якими ви сумуєте найбільше, змонтовані під фрагмент з пісні. Під дописом потрібно додати хештег #PUTINGOHOME. Відео можуть бути на найрізноманітнішу тематику:

“Коли цілували коханих, влаштовували вечірки в колі друзів, подорожували, зустрічали світанки, гуляли улюбленими вулицями міст… Одним словом — робили те, від чого кайфуєте. Монтуйте відео під фрагмент з пісні та додавайте хештег #PUTINGOHOME”

 Такою акцією хочуть привернути увагу всього світу до того, що довелось втратити українцям та заохотитм підтримати Україну донатами! 

Відео вибірково будуть опубліковані в сторіс на сторінці фонду «Я не один»!

Матеріали для кліпу можна відправити на пошту фонду: ya.ne.odyn@gmail.com.

 

Схожі новини